ORGANİZASYON

 • RÜYA PARK DAMATLARINA ALTIN YILDIZDAN 150 TL İNDİRİM

  Rüya park müşterilerine özel, Altınyıldız Classics ve Beymen Business’ ten yapacağınız damatlık alışverişlerinizde geçerli 150 TL indirim fırsatı. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz, 0362 437 5 437

 • BAYAN KUAFÖRÜNÜZ RÜYAPARK AİLESİNDEN HEDİYE

  Siz kıymetli misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet edebilmek için durmadan çalışıyoruz rüyapark ailesi olarak yeniliklere herdaim açık olup arge çalışmalırımızı sürekli güncelliyoruz buna istinaden rüyaparkı tercih eden gelinlerimize ve gelin adaylarımıza gelin başı ve normal makyajını rüyapark ailesi olarak hediye ediyoruz ve anlaşmalı kuaförümüz olan NİHAL GÜZELLİK MERKEZİNDE  gelinlerimize özel almış oldukları ekstra hizmetlerde %50 indirim sağlıyoruz rüyapark ailesi olarak bizleri tercih eden bütün çiflerimize teşekkür ediyor ve mutluluklar diliyoruz.

 • 2019 EVLİLİK FUARI

  2019 EVLİLİK FUARINDA STANDIMIZI ZİYARET EDEN TÜM MİSAFİRLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

 • KINA ORGANİZASYONU

  Kına gecesi konseptini siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

 • DÜĞÜN ORGANİZASYON

  Daima sizin kadar seçici ve hayalleriniz kadar ilham verici. Sizler kadar heyecanlıyız. Profesyonelliğimize, tecrübemize güvenerek, her geçen gün yenilenerek yol alıyoruz.
   

  Sizlere en uygun düğün mekanı mükemmel bir uyum içinde, düğün organizasyonunuz için Samsun'da düğün planlama, yönetim ve koordinasyonu sağlıyoruz.
   

  Hayalinizdeki düğün dekorasyonundan, çiçeklerin dizaynına, özenle seçtiğimiz partnerlerimiz ile beraber ses & ışık sistemlerinden, orkestra ile eğlence & Showlara, misafirleriniz için konaklama hizmetinden de en güzel düğün mekanlarında ve düğün otellerinde, davet ve partilerinizi gerçekleştiriyoruz.
   

  Samsun' da Düğününüz için Görüşmek üzere ..